БУДЬ З НАМИ НА ЗВ’ЯЗКУ

Ми раді зв’язатися з вами і обговорити деталі того, як все працює, щоб додати у ваші процеси надійність, швидкость та впевненість!

КОНТАКТНІ ДАНІ

Ми знаходимось в самому центрі України трохи подалі від великіх міст, та відправляємо посилки по всій країні незалежно від відстані!

ОФІС

+38-097-094-7001

РОЗТАШУВАННЯ

вул. Робітнича, 32. смт. Бродецьке, Вінницької обл.

РОБОЧІ ГОДИНИ

9:00 – 19:00

ОФІС

+38-097-094-7001

РОЗТАШУВАННЯ

вул. Робітнича, 32. смт. Бродецьке, Вінницької обл.

РОБОЧІ ГОДИНИ

9:00 – 19:00

Вам потрібна впевненість, що з вашім складом буде все надійно? Що замовлення будуть відправлені вчасно незалежно від центрального електропостачання та інтернету? Ви бажаєте бути впевнені у тому, що залишкі продукції на складі у будь яку хвилину точно співпадають з фактом, і знати, скільки продукції зараз у резерві під вашіх клієнтів?

З сучасними швидкістями доставки немає сенсу переплачувати! Обирай фулфілмент на головній траспортної артерії Вінниця-Житомир! Це 2 години до Києва!
Терміни доставки новою поштою практично однакові, наприклад, з Києва в Дніпро посилка буде йти стільки ж, скільки з Вінниці в Дніпро.

ЛЕГКЕ ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГ

Залишьте контактні дані і ми зв’яжемося з вами та обговоримо нюанси саме вашого бізнесу! Дані не потраплять до баз розсилок.